Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    Parking

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin

    Registration date : 02.02.2008
    30062010

    Parking Empty Parking

    Postaj by Dragec07

    Idem danas popodne malo u grad, širi centar, onako malo i službeno i privatno.. Pa me odmah uhvatila muka sjetivši se kako je parkiranje u gradu noćna mora i kad je noć i kad je jutro, a podne je za ljude jakih živaca koji redovno uzimaju svoje tabletice za smirenje.

    Pa se sjetio maila kojeg sam primio ovih dana, onako progodnog, koji govori o parkiranju i gradu a ne spominje Banderasa, pa ga mogu bez problema objaviti i ovdje:


    U blizini Zoo vrta u Bristolu, Engleska postoji parking za oko 150 automobila i 18 autobusa. Za oko 25 godina, parking je naplacivao vrlo ljubazan cuvar parkinga. Cijena parkinga je bila £2.50 za automobile (oko 4 dolara) i £7.50 za autobuse (oko 12 dolara)..
    I onda, jednog dana, nakon 25 godina redovnog dolaska na posao, cuvar se jednostavno nije pojavio..

    Uprava ZOO vrta je bila prisiljena pozvati Gradsku Upravu i zatražiti drugog cuvara parkinga..

    Medjutim, Gradska Uprava je odgovorila da ona NEMA nikakvu nadleznost nad ovim parkingom, i da je to iskljucivo u nadleznosti samog ZOO parka! ZOO park je onda obavijestio Gradsku Upravu da je cuvar parka bio njihov zaposleni, a ne zaposleni ZOO vrta..

    Onda je Gradska uprava obavjestila ZOO vrt da ona NIKADA nije imala svog zaposlenog kao cuvara pomenutog parkinga!!


    Za to vrijeme, covjek o kojem se vodila rasprava, vjerojatno je sjedio u svojoj vili negde u Spanjolskoj, Karibima (ili nekoj slicnoj destinaciji), posto je ocigledno SAMOVOLJNO instalirao na parkingu, aparat za naplatu parkinga!

    I tako je on svakog dana naplacivao oko 1200 dolara dnevno, 25 godina neprekidno.. To znaci da je ukupan iznos bio preko 10 miliona dolara !!

    A da nitko, ni dan danas ne zna ni kako se on uopce zove ..!!?

    Share this post on: reddit

    Borris

    Postaj 30/6/2010, 18:07 by Borris

    Ma čoveku bi trebalo dati nobelovog za ideju !!!!! Usput , jel neko zna za nekakav slobodni parking ??????
    sju_rod

    Postaj 30/6/2010, 19:15 by sju_rod

    mora da je čovac hercegovac jer englez ne može biti..........................
    Dragec07

    Postaj 1/7/2010, 11:12 by Dragec07

    Njemu ne treba Nobelova nagrada (to je dosta manje od procijenjenih 10 mil. $ koje je spretno sam pokupio...)
    mg750ie

    Postaj 1/7/2010, 16:02 by mg750ie

    1 neznam zakaj ova teme ima drukčiji izgled i čita se odozdola prema gore
    2 ovo je zapravo samo potvrda da je društvo totalno nehumano i nikog nije briga kaj ko dela i ko je ko, znate i sami da se susedi useljavaju i iseljavaju da uopće neznamo dali su to susedi, tak je i ovaj very clever čovac iskoristio samo stanje u otuđenom i nehumanom društvu gdje svako gleda svoj posao
    bravo za njega, ali društvo je i dalje ostalo trulo,
    3 jedina pizdarija je kaj buju sad svim sredstvima proganjali čovca kaj im je ukral njihovo, a zapravo nisu ni znali da je njihovo

    Postaj  by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 12/5/2024, 22:24.