Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    prva vožnja

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    prva vožnja Empty prva vožnja

    Postaj by sju_rod 27/6/2010, 13:35

    jučer smo konačno prvi put od kada imam povišeni volan Slavek i ja krenuli na malo dulju vožnju.Jednom riječju strava,ruke mi trnu do boli iako nemam neki veliki pritisak na ruke tj na dlanove ali imam pritisak na zglobove i nakon sto km ruke mi otpadaju.Napravili smo oko sto šezdeset km stim da smo stali jedanput i ruke su mi koma.Kaj se tiče sica prava milina prije mi je kanta utrnula i nakon 60 km sad na 160 niš apsolutno niš ko da sam sjedil u fotelji,predivno...eto tak da znate......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by Borris 27/6/2010, 19:26

    Ne kužim jel ti ruke trnu od vibracija , od krivog kuta guvernala ili zato kaj ti je još uvek preniski ???? Ili zato kaj ti je cirkulacija u rukama u kurcu????
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by mg750ie 28/6/2010, 08:35

    Borris je napisao/la:Ne kužim jel ti ruke trnu od vibracija , od krivog kuta guvernala ili zato kaj ti je još uvek preniski ???? Ili zato kaj ti je cirkulacija u rukama u kurcu????
    vjerojatno od svega po malo, Rudi treba ići k gosp kirurgu na operaciju ili dugotrajnu i mukotrpnu terapiju koju ionako nemre izbjeći.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by sju_rod 28/6/2010, 20:22

    pa baš od svega pomalo,vjerujem da nekom mlađem,hm,puno mlađem nebi smetal ni prijašnji guvernal a kamoli sadašnji,vjerovatno me jebe na desnoj ruci karpalni kanal koji nisam išel operirat,na lijevoj jesam i ona mi ne trne nego me boli zglob a to je od mog načina držanja ručke i to bum probal promjeniti,tak da se bum probal naučit da mi su ruke okomito na ručke a ne savijene što ja u vožnji skužim pa korigiram položaj ali s vremenom zaboravim pa ruku opet previše savinem u zglobu i onda me nakon nekog vremena počne bolit a onda ja opet izravnam ruku i tak ježi ga,morat ću se baš naučit imat ruke u tom boljem položaju i ne micat ih u vožnji i dok ne dobijem na lotu i kupim novu suzu bu tak,he,he,he...............
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by Borris 28/6/2010, 20:46

    Ma treba ga tebi nabit do balčaka, tak da nemreš z vratom micat pa da vidiš kak bu ti se poboljšala cirkulacija i nebuju ti više ruke trnule.......bolilo bu te nekaj drugo, ali to ni bitno sad kad imaš dobar sic.... prva vožnja Icon_tongue prva vožnja 14720
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by Dragec07 29/6/2010, 21:32

    E drago moje društvo, sad ste navalili na našeg šišmiša dok su mu ruke još bolne i utrnute.

    A gdje su postovi podrške, a gdje je: "nedaj se Rudi, samo pazi na položaj ruku i furaj....".

    Pa kad prolazite negdje usput donesete po koji ginko forte i andol 100+100, pa masaža, pa .... Ne ostavljamo mi šišmiše u nevolji....

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by sju_rod 29/6/2010, 23:11

    tak je Gec a on bi nabijal,pokazat ču ti ja jednu lijepu rupu u plotu pa ti nabijaj kolko hočeš........... prva vožnja 943355
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by Borris 30/6/2010, 00:23

    A samo sam ti štel dati infuziju......
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by D@DO 1/7/2010, 23:47

    Znaš kaj Ruda.. mislim da je to normalno i da bu brzo prešlo. I mene su tak bolele ruke na prvoj i drugoj dužoj vožnji. Ali to je sve dok ne uhvatiš grif, a ima i jedna mala caka.. ne se grčevito držati za volan, više onak elegantno da ga samo pridržavaš i usmjeravaš kam treba.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by Borris 2/7/2010, 01:23

    Kaj bi se reklo , naj se grčit na motoru ka da ti skidaju jumf....... prva vožnja Icon_tongue
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by mg750ie 2/7/2010, 12:44

    daj promeni govrnal i veliki dio problema je iza
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by sju_rod 2/7/2010, 21:36

    ne držim se ja grčevito nego sam naslonjen na guvernal,nemam ga ja ko ti pa da ga možeš držat sa dva prsta ja sam naslonjen cijelom težinom na njega i nemogu to promjeniti ali vjerovatno bu bolje kad mi se gornji dio tijela malo privikne na takav položaj pa bu valjda i malo bolje,ježi ga..................

    Sponsored content


    prva vožnja Empty Re: prva vožnja

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 22:33.