Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    Cijeli tjedan

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin

    Registration date : 02.02.2008
    21062010

    Cijeli tjedan Empty Cijeli tjedan

    Postaj by Dragec07

    Da, cijeli sam tjedan na godišnjem, pa mi se vrijeme nasmiješilo i odlučilo dati svoj doprinos recesiji: Dragec, budi doma, ne buš recesiju ni osjetil.....

    Dok kišica vani neprekidno pada, osjećam se sretan što sam uspio ugrabiti dio jučerašnjeg dana i napraviti još kojih stotinjak kilometara Banditosom.
    Kak nije bilo škvadre zainteresirane za kremšnite u Samoboru, morao sam to za sve napraviti sam.
    Prijeteće nebo izazvao sam još i jednim krugom do Sesveta. Tam u Borisovom i Rudijevom susjedstvu, na Novoj Branimirovoj pršte oktani, no to se naši pravi zaljubljenici u nogomet nisu sjetili ni spomenuti. Pa sam morao sam uveličati zanimljivi brzinac, barem za kraj:


    Sve sam se nadao da ću naći i neku NSU hiljadarku za Borisa, no toga više izgleda nigdje nema....


    Po završetku, još krug po zaobilaznici, tek toliko da smočim obleku i još malo treniram kišnu vožnju, pa doma na sušenje i tekmu dana.

    Već vidim da mi je i sutrašnji dan ispunjen: na redu je konačno glancanje motora....
    Share this post on: reddit

    Borris

    Postaj 21/6/2010, 02:17 by Borris

    Dakle ti si stvarno volja vozit se po kiši....Netrebaš ga opče glancat kad buš se i sutra sel na njega .....po kiši normalno............
    mg750ie

    Postaj 21/6/2010, 12:35 by mg750ie

    Dragec je snimljen jučer iza 16h, kak u kratkim rukavima vozika svog Bandita, a kiša sam kaj nije.
    sju_rod

    Postaj 21/6/2010, 21:08 by sju_rod

    kad si več bil 2 i pol metra od mene mogel si skočit na jednog crnog tomislava a ne zbrisat,ti i ovak i onak nemreš pobeči od kiše pa ti bi bilo svejedno.......
    Borris

    Postaj 22/6/2010, 00:27 by Borris

    mogel si reči da imaš Tomeka , bi ja došel makar z autom......
    sju_rod

    Postaj 22/6/2010, 13:48 by sju_rod

    je a kaj da vam veli sad više nemam,dost sam vas dugo čekal pa da se ne pokvari.........
    Dragec07

    Postaj 22/6/2010, 13:54 by Dragec07

    Bumo mi tebe pokvarili [You must be registered and logged in to see this image.] , kak si mogel popiti Tomeka za goste!!!![You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod

    Postaj 22/6/2010, 13:57 by sju_rod

    imal sam samo " pet " flaša i kak vas nije bilo ......bilo je lako,he,he,he............
    Borris

    Postaj 22/6/2010, 20:34 by Borris

    Ubuduče Rudek izvoli piti samo hrmbalajf tak da Tomek nama ostane....
    sju_rod

    Postaj 23/6/2010, 21:01 by sju_rod

    bum razmislil o tom.............

    Postaj  by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 13/5/2024, 15:40.