Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    Svi smo mi beštije

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin

    Registration date : 02.02.2008
    19062010

    Svi smo mi beštije Empty Svi smo mi beštije

    Postaj by Dragec07

    Gledam prognozu, gledam nebo, draga Fato ja bi te..

    Ne, nisam vam to htio reči.... odvukoše me misli....

    Guglam internetom u potrazi za dobrom prognozom jer ovaj vikend su u Zadru, na Boriku, na vrhu domaće punte, tj. na Puntamici, drage Beštije već započele moto susret.

    No onaj Vakula je kao pošast, proširio je svoje crne prognoze na sve stranice, pa izgleda da u Zadar mogu samo onom podmornicom iz Borisovog posta.

    Ekipa iz Zadra mi javlja, a nisu pravi motoristi, da je prava pomama za skuterima, nemreš više naći ni jednog na osami, jer sa skuterom se ulaz ne plaća, a izgleda ni sa motorom, pa su se frendovi opskrbili kojekakvim Gilerama i Peugeot dvokotačima, i rade uobičajeni đir po kvartu kako smo to skupa znali nekad prije 20-tak (opsss 40-tak godina)...... Još dok je tamo bila opaka vojna baza ak nas slučajno napadnu preko Dugog otoka i Ugljana mrski nepoznati neprijatelji.....

    Ozalj i neki potop sada mi ne izgledaju tako daleko u usporedbi sa cestom preko Like i najvljenom kišom uz 15 celzijusevaca (nema nikakve veze sa dragom nam damom Dine Drpića).

    Eto, tako sav u dvojbama, odoh malo odspavati, nakon što sam sa zadovoljstvom obrisao (na hitre primjedbe svekolikog forumskog svijeta tj. Borisa) Misao dana koju je vrlo nepažljivo natipkala naša draga Lavica pod datumom koji tek slijedi (što se žestoko protivi strogim pravilima ovog foruma), ne uzimajući u obzir da u prošlosti ima neiskorištenih dana kao u priči (što se naravno rekao bi naš Šeks, ne protivi strogim pravilima itd...).

    Sretan da sam nekom nešto uspio zbrisat, sad kad više nema nikakve cenzure, odoh zaspati snom pravednika.....
    Iako pretpostavljam što me čeka... [You must be registered and logged in to see this image.]

    Ne ježi se človek [You must be registered and logged in to see this image.] , mi smo samo [You must be registered and logged in to see this image.]
    Share this post on: reddit

    Borris

    Postaj 19/6/2010, 01:32 by Borris

    Baš si joj mogel samo datum okrenut na 18i.......a po najnovijoj prognozi ne samo za Beštije nego i za Ozalj treba imat natkriveno plovilo (da ne velim podmornicu)......
    PS. ak najdem vesla (negde su na tavanu) bum išel na Ozalj !
    mg750ie

    Postaj 19/6/2010, 09:20 by mg750ie

    evo, u Zaprešiću sad ne pada [You must be registered and logged in to see this image.]
    juli

    Postaj 19/6/2010, 10:03 by juli

    Ni na Borongaju sad ne pada , ali je nebo divne olovno-sive boje.......
    Borris

    Postaj 19/6/2010, 10:09 by Borris

    Kaj sam rekel da ne pada???? EEEE sad pada pa si vi mislite....idem tražit vesla....
    Dragec07

    Postaj 19/6/2010, 10:17 by Dragec07

    Evo ni na Trešnjevci sad ne pada.....tj. počelo je malo upravo sada

    Ups, izgleda da već par minuta ne pada, samo tu i tamo koja kap.....

    U stvari sranje, sve je mokro i usred sredine smo mosunskih kiša....

    Jasen ti Vakulu, vrijeme, motore.....


    Zadnja promjena: Dragec07; 19/6/2010, 10:24; ukupno mijenjano 1 put.
    Borris

    Postaj 19/6/2010, 10:20 by Borris

    Mali oglasnik : mjenjam motor za amfibijsko vozilo u dobrom stanju....
    Dragec07

    Postaj 19/6/2010, 10:23 by Dragec07

    Borris je napisao/la:Baš si joj mogel samo datum okrenut na 18i.......a po najnovijoj prognozi ne samo za Beštije nego i za Ozalj treba imat natkriveno plovilo (da ne velim podmornicu)......
    PS. ak najdem vesla (negde su na tavanu) bum išel na Ozalj !

    Evo ti ga na sad, prvo se buni kaj je napisala misao dana unaprijed, a sad pokušava popraviti....

    A ja kao vrijedni admin, odmah se dao u akciju, umjesto da to stavim na javnu raspravu i osnujem povjerenstvo za....
    Borris

    Postaj 19/6/2010, 10:25 by Borris

    Možeš ti osnivat ( ili snivat) povjerenstvo , ali nebuš imal kvorum....
    Dragec07

    Postaj 19/6/2010, 10:31 by Dragec07

    Stavljam jaknu na leđa, boje, i iz ovih stopa odoh na plac skupiti kvorum..... i kupiti malo voća i povrća. I popiti kavicu i ...
    Golfom naravno....
    mg750ie

    Postaj 19/6/2010, 10:53 by mg750ie

    sad ne pada, ali malo prije je padalo [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod

    Postaj 19/6/2010, 13:17 by sju_rod

    TUUUUUU U DUBRAVI ne pada ..................... TU KO DA JE VODOPAD.........
    mg750ie

    Postaj 19/6/2010, 13:36 by mg750ie

    globalna kriza, el nino, pa evo meksički zaljev, a i ova kiša kod nas, nekaj nije u redu [You must be registered and logged in to see this image.]

    Postaj  by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 12/5/2024, 16:09.