Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    Blogerska razmišljanja

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin

    Registration date : 02.02.2008
    31052010

    Blogerska razmišljanja Empty Blogerska razmišljanja

    Postaj by Dragec07

    Dragi moji blogeri,
    evo, vidite i sami male promjene na forumu, a na to nas nije natjerala inventivnost već jednostavno ovo katastrofalno vrijeme koje poštene motoriste tjera s naših cesta na mračne stranice kojekakvih foruma i facebooka.

    Stoga smo odlučili malo pojačati tehnički dio foruma informacijama iz svijeta motora (posebni Rodnijev kutak) i odgovorima na kojekakva tehnička pitanja (posebni Borisov kutak).

    Mjesta na forumu ima dosta, pa stvarno ne vidim razloga da ne dodamo još specijaliziranih "kutaka".

    Kako naše dame ne bi ubili tehničkim stvarima, sve vas pozivam da nastavite našu dobru praksu pisanja svega i svačega i u ostale teme. Dogovori za putovanja i druženja su nam nešto mršavi, no to će se sigurno popraviti s dolaskom lijepog vremena.

    Uveo sam i novu rubriku "Misao dana". E, tu ću biti nemilosrdan i dozvoliti samo jednu misao dnevno (tj. 365 godišnje), a kako nemamom povjerenstvo koje bi odlučilo koja je misao najbolja, vrijedit će pravilo: tko provi njemu dje... tj. njegova misao ostaje, ostale u tom danu beskompromisno brišem. Naravno, svoje važne misli u bilo kojem trenutku možete smjestiti u neke druge teme ovog foruma.

    Ugodan vam kišni dan, nije to najgore što nam se može dogoditi.

    Gec
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Sada je: 13/5/2024, 22:22.