Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    PREDGOVOR.......

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    PREDGOVOR....... Empty PREDGOVOR.......

    Postaj by sju_rod 30/5/2010, 19:46

    dakle da objasnim uopče ovaj dio,neki dan sam malo pospremajuči po kuči (naravno samo svoje stvari) ustanovil da imam jako puno časopisa o motorima i to MOTO PULS, MOTOREVIJA i MOTOKLUB pa mi je palo na pamet da pišem o nekim motorima i starim i novim modelima,bez ikakvog reda ili simpatija,dakle ja budem jednostavno prepisal iz tih časopisa neke dijelove iz testova nekih motora bez dodavanja svog nekog teksta nego jednostavno podatke i neke rečenice koje su več tam napisane.Na neki način da malo upotpunum ovaj forum i sa nekim slikama i tekstovima (kratkim) sa onim što nam je najdraže.U dogovoru sa adminom ideja je realizirana i od sad je na forumu.Kako je i na početku napisao komentari sudapače i poželjni jer to znači da ste aktivni u čitanju postova (naravno ne mog pisanje nego predstavljenog motora).Predstavljat ču razne motore bez nekog reda i protekcije (ako se to dogodi,slučajno je) i u dane kad bu mi slobodan komp tak da nebu pravila.Nadam se da bute sa užitkom čekali novi motor u ovom dijelu foruma.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    PREDGOVOR....... Empty Re: PREDGOVOR.......

    Postaj by Borris 30/5/2010, 20:39

    Može Rudek moooožeeeee !!!!! To ti je baš dobra ideja !
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    PREDGOVOR....... Empty Re: PREDGOVOR.......

    Postaj by Dragec07 30/5/2010, 20:50

    Ideja je super i samo sam ja kriv što nisam imao vremena cijeli tjedan otvoriti ovaj kutak.
    Nadam se zanimljivim tekstovima koje jedva čekam.

    A ovo je naravno poziv i svim ostalima za slične ideje (MG je već spontano i krenuo sa pričicama iz davnina i prekrasnim slikama, pa Lavica, pa Boris....).

    Kakvo su vrijeme najavili izgleda da ćemo samo pisati i čitati po forumima kak je to nekad bilo kad su se ljudi mogli voziti motorima bez kišnih odijela.

    Sponsored content


    PREDGOVOR....... Empty Re: PREDGOVOR.......

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 15:00.