Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+3
lavica
Borris
Dragec07
7 posters

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by Dragec07 2/5/2010, 23:01

    Ptičica nam je dojavila, danas je dan, tvoj rođendan....

    ABER, sretan ti rođendan i još jedan milijun kilometara....... ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Drunken_smilie ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Drunken_smilie ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, 690206
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by Borris 3/5/2010, 00:22

    S obzirom da je DIA ( Dragecova informativna agencija ) provalila tvoju tajnu da ti i ja poželim sve najbolje i puno, puno kilometri...!!! ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, 547504 ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, 690206 ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, 690206 ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Drunken_smilie
    PS. znakovit datum ........
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by lavica 3/5/2010, 07:59

    RRRRRRRRRRR sretan rođendan!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by mg750ie 3/5/2010, 09:58

    ABe---RRRRR, sretan rođendan
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by Giga 3/5/2010, 16:41

    Hvala svima
    a
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by D@DO 3/5/2010, 18:48

    Giga je napisao/la:Hvala svima
    a

    A kaj se ti Giga zahvaljuješ u njegovo ime?! ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Icon_rolleyes Kaj on nema jezika?! ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Icon_tongue

    Šalim se malo jer mi je poznato da ovo malo "a" od ispod znaci da je Aber za tipkovnicom!
    A to kaj se skriva iza ženinog nicka.. nema veze! Bolje da se krije ispod kiklje! ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Icon_lol

    No dobro.. svatko ima svoje veselje.. pa i Aber svoje.. he, he.. ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Lol

    SRETAN TI ROJSNI DAN sa malim zakašnjenjem! ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Icon_cheers ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Icon_bounce ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Icon_cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by sju_rod 3/5/2010, 19:17

    sretan ročkas prijatelju,da ostaneš živ i zdrav i pun kufer km napraviš žele ti i Syu i Rod...he,he a zakaj je rođo uopče bil tajna ??????
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by Giga 3/5/2010, 22:17

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by Dragec07 3/5/2010, 23:01

    Sad ste vidli da osim slonovskih godina imam i slonovsko pamćenje.. A malo sam se podsjetio i na fejsu.
    Najvažnije je da nam je "a" sada stariji i ozbiljniji i da će pasti pivce za živce na prvom susretu.
    Pozdrav svima ma gdje bili, ja sam se na žalost već vratio u Zagreb i krećem s pripremama za .... za UMAG naravno.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by sju_rod 4/5/2010, 20:20

    bogme dobio sam poduku iz povjesti,priznam;nisam bil odličan učenik samo dobar,ali svejedno je to bilo nekak tiho,valjda je htel biti ko Doc Hollidey ----došao je tiho i ušao u legendu---- sve u svemu još jednom sretan ti rođendan i godišnjica braka... ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Icon_flower ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Icon_lol ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, 52622

    Sponsored content


    ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,, Empty Re: ABERRRRR, sretan ti rođendan,,,,,

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 20/5/2024, 21:11.