Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+6
sju_rod
Borris
D@DO
Darko
mg750ie
Dragec07
10 posters

    U potrazi za pravim

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty U potrazi za pravim

    Postaj by Dragec07 10/4/2010, 01:03

    Zadnjih dana, vjerojatno zato što se primiče Umag, opet sam se prebacio na kupi/prodaj stranice.
    Ponuda je nemoguća, prodaje se sve, ali i svašta.
    U svakom slučaju, meni bi najviše odgovarala neka zamjena za moj skuter (25000 kn) uz moju doplatu, a u obzir bi došlo nešto do 750 ccm: V Strom, Bandit, CBR-ka, trans alp, čak sam malo i Pegaso gledao.
    Kao za početak krenuo sam sa Banditom, sa foruma adventurera:
    [You must be registered and logged in to see this link.]
    Kakvo je vaše mišljenje?
    Ugledate li vi nešto zanimljivo za isplativu zamjenu ili pak nešto vrlo povoljno, samo se javite.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Dragec07 10/4/2010, 01:08

    Suzuki bandit 600n, '02., maxia 52l, reg 3/2010
    obavljen servis (ulje, filter, prednje/zadnje disk pločice), nešto sitno iznad 40000 km ima na satu
    nova zadnja guma....prednju bi trebalo mijenjat u bližoj budućnosti....
    inače - motor je potpuno OK - što bi se reklo u narodu - toči i vozi :-)
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by mg750ie 10/4/2010, 09:35

    pila je, nemre se reči. lepa, jer ovo kaj si nabrojao Bandit, V-Storm, Trans Alp, je OK za ugodnu vožnju,
    tu bi trebalo pogledati i, jasno, Moto Guzzi Breva 850, a i Kawasaki Versys, ima lijepog izbora [You must be registered and logged in to see this image.]
    Ovo je samo lamentiranje, ti si kupi kaj ti je najhaj
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Darko 10/4/2010, 18:08

    hehehe....nemrem te zamisliti na nečem takvom [You must be registered and logged in to see this image.]
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by D@DO 10/4/2010, 20:07

    Dragec.. pusti se pizdarija i pogledaj si kakvog KLE-a! [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Dragec07 10/4/2010, 20:54

    D@DO je napisao/la:Dragec.. pusti se pizdarija i pogledaj si kakvog KLE-a! [You must be registered and logged in to see this image.]

    Preporuči nešto pa bum videl. Nadam se da KLE može u jednom danu do Umaga... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Borris 10/4/2010, 21:05

    U jednom danu možeš do Umaga i s biciklom -ak pojedeš dost žganci.....pa kak onda nebi mogel z paKLEnim ?????? Mada bi ti onda ipak preporučil Apriliju jer ima daleko udobniji sic...a njom bi bilo i daleko uzbudljivije ak uzmeš u obzir dilemu jel bu došla il bu nekaj kihnulo... [You must be registered and logged in to see this image.] I zato ti preporučam bez razmišljanja : Suzuki ! i to V štrom a može i koji bez struje !
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by sju_rod 10/4/2010, 22:03

    sve ovisi Dragec moj kolko love imaš ak imaš love za nekaj novijeg onda je to ok pa makar i "neke" marke kaj se ovima ne sviđaju koji su se javili.Kaj se tiče aprilije ( zadnja je bila komentirana ) preporučil bi ti ovu novu izvedbu Pegasa jer taj motor je bolji od KLE nek priča ko kaj hoče a nađe se 07 i 08 i za 25 do 27 tisučica a to je super cijena,ali ja bi --da sam na tvom mjestu--ipak rađe gledal suzukija V-stroma jer je taj bolji od obadva zajedno,koje smo spomenuli a na kraju kak veli MG ti odlučuješ pa zato zipa.
    P.S. onaj bandit je malo prestar ako imaš dost love naravno,osim ako nemaš onda je ok,suza je ipak suza...(na koncu imaš mene i Borisa kaj ti to možemo potvrditi) [You must be registered and logged in to see this image.]
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by D@DO 10/4/2010, 23:20

    Dragec07 je napisao/la:
    Preporuči nešto pa bum videl. Nadam se da KLE može u jednom danu do Umaga... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Kaj smo se poćeli vrijeđati ili sam to krivo shvatil!? [You must be registered and logged in to see this image.]
    Jel KLE može do Umaga??? Pitanje je jel svi ostali mogu!? [You must be registered and logged in to see this image.]

    Šalim se malo.. naravno! KLE-a sam ti spomenuo zato jer za male novce dobiš dobru makinu, praktički neuništivu. Što dalje znaci male troškove održavanja, a nije bespredmetno spomenuti niti mala davanja pri registraciji. Npr. za malog Stroma su davanja skoro duplo veća. Sa takvog gledišta je KLE ko iz one reklame o MasterCard-u.. neprocjenjiv!!!

    A i ima ono nešto u sebi što ostali nemaju i zato su svi ljubomorni na nas koji vozimo KLE! [You must be registered and logged in to see this image.]

    P.S. Samo za Rudu!!! Ruda nemoj bogohuliti i uspoređivati Pegasa (pogotovo novog) sa KLE-om! [You must be registered and logged in to see this image.]
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Borris 11/4/2010, 00:43

    RUDO !!!! Kak moreš reči da je JEDAN cilindar bolji od DVA ???? A i novi Pegaso ima samo jedan.....Tak bu još ispalo da su dva bolja neg četri.....cccccccc....A s tim se nemrem nikak složit.... [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by sju_rod 11/4/2010, 20:34

    pa nisan ni mislil da bute skužili,prvo pegaso postoji kao novi dok KLE ne dakle več je tu jedan plus,da se radi i KLE onda bi se več dalo raspravljat ovak nema šanse,slažem se da je dva cilindra bolje od jednog i to je činjenica ali treba gledat sve a ne samo cilindre u biti jedino je agregat bolji i u prednosti drugo nema niš,shvatite KLE se više ne proizvodi a pegaso ide i dalje i bogme su se potrudili da bu za koplje bolji od starog i na kraju ČORAVCI ja nigdje nisam rekel da KLE ne valja,dapače odličan motor,da se nalazim u situaciji da imam 20 tisučica sam bi ga kupil ali AKO DRAGEC IMA VIŠE LOVE POSTOJE BOLJI MOTORI OD KLE-a,bože dragi valjda me bute več jedanput skužili kaj pričam,zapeli ste za KLe ko pijan plota,baš bi me interesiralo da VI genijalci imate recimo po 50 tisuča kuna za motor kolko bi vas kupilo nedodirljivog KLE-a----------- niti jedan,dakle sve se radi o lovi kolko love imaš tražiš najbolji motor za tu lovu i to je to,najbolji ( vjerovatno) motor za nekih 20 tisuča je KLE a ko ima više taj traži nekaj drugo,bolje.........
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Dragec07 11/4/2010, 21:35

    Kako sam stavio oba svoja motora u oglas, nema tu tajni: Yamah 15k i X8 25 k, pa sam to zbrojio i došao do 40k koje bih odvojio ili bolje reči mogao/želio odvojiti za treći motor.
    Vidite i sami da izbor nije jednostavan, a ne izgeledam baš ni kao da sam se u nešto posebno zagledao.
    Yamaha je večeras riješena (kupio kolega s posla), a uprkos recesiji, ovi kaj su zvali kasnije kažu da sam trebao tražiti više. Tu je bilo motorista kaj su bili spremni i nočas doći po moju dragu Yamahu. Ali zbog općepoznatih razloga, sretan sam samo da ga više ne vidim u garaži.
    A to je vjerojatno i razlog zašto više ne razmišljam o čoperu.
    Iskreno rečeno, meni se najviše sviđa Yamaha fazer, al da se Aber ne naljuti, to je ipak makina za puno brže reflekse od mojih, a ne za vlasnika 3 infarkta i svježih lomova i prevaljenih 5 banki.
    V štrom sa ili bez struje bi bio moj drugi izbor, no čini mi se da bih tu morao biti široke ruke ukoliko želim stvarno očuvan motor.
    Ali Umag se primiče, a vidjet jednog nadobudnog skuteraša na putu u Istru.... osigurao sam si odmah naslovnicu u 24 sata.
    Ali dan je pametniji od večeri, a novi tjedan od onog prošlog. pa vidjet ćemo.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Dragec07 11/4/2010, 21:43

    A zaboravio sam, javio se i jedan kupac (interesent je bolja riječ) i za skuter, al nije jadan znao da je to MAXI SKUTER. Bez obzira kaj piše da je 250 ccm i da treba A kategorija.

    Ajd nek i ja imam nekaj MAXI!!!! Osim trbuščića za pivice koji uz BBF i Borisa neće tako lako nestati.... Slike slijede, ne za trbuščić!!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by mg750ie 12/4/2010, 12:42

    Kupi HYOSUNGA 650, novoga, na takvom bi te motoru i mogel videti [You must be registered and logged in to see this image.]
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by mg750ie 12/4/2010, 12:44

    Borris je napisao/la:RUDO !!!! Kak moreš reči da je JEDAN cilindar bolji od DVA ???? A i novi Pegaso ima samo jedan.....Tak bu još ispalo da su dva bolja neg četri.....cccccccc....A s tim se nemrem nikak složit.... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Neznam kakve su ovo sitne provokacije, kaj fali pili s dva cilindra baš bi htel znati [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Dragec07 12/4/2010, 13:31

    mg750ie je napisao/la:Kupi HYOSUNGA 650, novoga, na takvom bi te motoru i mogel videti [You must be registered and logged in to see this image.]

    Draže bi mi bilo voziti se od moto susreta do moto susreta, nego prevoziti motor od servisa do servisa.
    Ali kakvo je vrijeme danas krenulo, možda ne bi bilo loše kupiti još jednu pravu zimsku obleku umjesto svega.
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Darko 12/4/2010, 14:55

    Vidim da si na mukama,jedino pametno kaj bi ti ja savjetoval je da kupuješ razumom a ne srcem(kao npr.ja).Dakle mislim da bi prvo trebal odlučiti da li želiš enduro,touring ili naked.S obzirom kaj si do sada vozil mislim da te baš ne vidim na enduru jer imaju dosta povišeno težište.Druga stvar je s obzirom na naše godine,gledal bi udobnost sica i položaj ruku.I treča stvar dobiveno-uloženo.Iskreno,danas su motori podjednake kvalitete a koja je marka najbolja.......svaki cigan svoga konja hvali.Jedino kaj me kod japanaca (pojedinih modela)smeta kaj na malo kubikaže natrpaju puno konja(vijek trajanja bitno smanjen).
    A ako se tebi sviđa Fazer....pa u čemu je problem?Pa može se on i polako voziti, i tu je prednost tvojih godina koje spominješ kao nešta negativno.Imaš iskustva,hladnu glavu.I moja breva ima 1100 kubika ali je največi gušt kad ju vozim 100-120 km/h.A još veči gušt mi je kad na semaforu naiđem na nekog mladog skuteraša.....upali se zeleno,ja polako krenem a on puni gas i ostavi me....jupiiiii on sretan a i meni drago.
    Ima vremana do Umaga.bolje da ideš i sa skuterom u Umag nego da se prenagliš sa odlukom. [You must be registered and logged in to see this image.]
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Borris 12/4/2010, 17:16

    MG u tvojem pitanju kaj fali pili s dva cilindra je i odgovor : dva cilindra !
    Samo se šalim, ali činjenica je da su jednocilindrični motori nervozni, cukavi i neuglađeni...dvocilindrični su osjetno kultiviraniji ali ipak ne ko četverocilindrični.....a svako bira ono kaj voli !
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by sju_rod 12/4/2010, 17:54

    Boris je u pravu MG,kaj se tiče cilindara,ne ljuti se. Bravo Darac super si mu to rekel,nek se sam skocka kakvu vrstu motora bi uopće a onda u realizaciju mada mi svi imamo različite afinitete tak da je teško nekome reči kaj je dobro jer to mu se nemora sviđati.Ako kojim slučajeja prodam svoj motor uz malo sreče i pozajmica čeka me yamaha xjr 1300 2002 god. ima samo jednu manu ;REGISTRACIJU ko za avion ali meni se to sviđa,veliki i močni naked sa četiri cilindra,ha,ha ali bumo još vidli,ko zna kaj se bu sutra dogodilo a Gec bu sigurno dobro odabral,siguran sam.......
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Darko 12/4/2010, 19:03

    Borris je napisao/la:MG u tvojem pitanju kaj fali pili s dva cilindra je i odgovor : dva cilindra !
    Samo se šalim, ali činjenica je da su jednocilindrični motori nervozni, cukavi i neuglađeni...dvocilindrični su osjetno kultiviraniji ali ipak ne ko četverocilindrični.....a svako bira ono kaj voli !

    ... [You must be registered and logged in to see this image.] nemogu skužit po čemu su četverocilindrični "kultiviraniji" od dvocilindričnih.Mislim da je bitno samo čiji ti se zvuk više sviđa...brum...brum ili zzzzzz [You must be registered and logged in to see this image.]
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Darko 12/4/2010, 19:06

    o daaaa,meni je rega za brevu bez 50% bila ko za kamion Atego 815.A hebiga pa to je samo jedanput godišnje.nedaj se radi toga smesti Rudek.


    Zadnja promjena: Darko; 12/4/2010, 20:17; ukupno mijenjano 2 put/a.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by mg750ie 12/4/2010, 19:43

    Dragec07 je napisao/la:
    mg750ie je napisao/la:Kupi HYOSUNGA 650, novoga, na takvom bi te motoru i mogel videti [You must be registered and logged in to see this image.]

    Draže bi mi bilo voziti se od moto susreta do moto susreta, nego prevoziti motor od servisa do servisa.
    Ali kakvo je vrijeme danas krenulo, možda ne bi bilo loše kupiti još jednu pravu zimsku obleku umjesto svega.
    Taj ti ima makinu od SUZUKI-ja, a i neznam koji je motor tak loš da je za izbjegavati, ali dva cilindra bolje pjevaju od četri su bezosječajni, jedino ako ih doradiš i skineš prigušivače a onda nisi u skladu s HOMOLOGACIJOM i nema garancije
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by sju_rod 12/4/2010, 20:42

    to si dobro rekel ne postoji izrazito loš motor a niti izrazito dobar,svi oni imaju i vrline i mane,da je samo po cilindrima onda bi se svi trebali sakriti od honde goldwinga jer ih ima šest ali nije baš sve crno i bijelo,zato i velim da recimo pegaso usprkos "mani" jednog cilindra ima puno drugih dobrih strana npr,udobnosti,kočnica i da ne nabrajam sad kaj sve ne jer i drugi motori imaju svoje vrline kao i mane i na kraju ispada da sve ovisi o novcu i kaj se kome kaj sviđa,nekom R,nekom turer ili enduro,nekom se i čoper sviđa i to je tofala bogu da postoje toliko vrsta motora da svako može za sebe nekaj pronači,ko zna možda jednog dana bumo imali svi makine baš onakvog kakvog si želimo,ko zna????
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Arapska poslovica

    Postaj by Dragec07 14/4/2010, 17:03

    Ako ne možeš imati ono što si želiš,
    ........... budi zadovoljan s onim što imaš ...........
    (Arapska poslovica)


    [You must be registered and logged in to see this link.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by sju_rod 14/4/2010, 17:25

    bogme baš bi takav BMW 1200 GS...he,he,
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Borris 14/4/2010, 17:44

    Magarac-BMW čist dobro paše skup ! Tvrdoglavo(svojeglavo) , sporo , lijeno , više stoji(u servisu ?) neg kaj ide.......Zato nema šanse da bute vidli kombinaciju magarac-Suzuki .......Suza ide jedino u kombinaciji s čistokrvnim arapskim vrancem !!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by sju_rod 14/4/2010, 20:15

    umro sam od smjeha........
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by sju_rod 15/4/2010, 20:19

    evo Dragec moja iskrena preporuka stim da cijena mora iči barem još malo dole jer novi dakle 2010 je oko 10 000 kuna skuplji tj.košta oko 56000 kuna...[You must be registered and logged in to see this link.] i ako mu još spustiš ti imaš fenomenalan motor,vjeruj mi.Dakle motor je 2008. god. prešao 3750 km i cijena je
    45 000 kuna,motor se nalazi u oglasu na auti.net.hr trenutačno na drugoj strani na motocilkima,i pogledaj i ostale slike.....
    P.S. zaboravil samm napisati to je SUZUKI BANDIT 650 S....
    (Powered by frubar.net)
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Dragec07 15/4/2010, 22:42

    Super je i sviđa mi se. Krug se sužava......

    Guglajući dalje po oglasniku zamijetio sam i ovaj
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    Čovjek ga prodaje isključivo preuzimanjem kredita, dvije godine je otplatio, još 5 je ostalo. Trenutna rata je 890 kn. Motor je naravno tip-top, nije registriran i samo se redovno pali u garaži. 8900 km. Sutra ću malo provjeriti sa Zabom, prijevremene otplate, refinanciranje i tomu slično. Možda se i tu da štogod izvuči. Motor je inače u Tuheljskim toplicama.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by mg750ie 16/4/2010, 10:10

    vidi mi se još jedan Bandidos [You must be registered and logged in to see this image.] makar ni ono Honda iz primorsko goranske županije nije nimalo loša [You must be registered and logged in to see this image.]

    Sponsored content


    U potrazi za pravim Empty Re: U potrazi za pravim

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 22:53.