Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    za Drageca

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    za Drageca Empty za Drageca

    Postaj by sju_rod 12/3/2010, 22:13

    evo prijatelju moj stari,kume moj,malo sam za tebe se potrudil pogledat motore.Pošto si rekel da uglavnom se budeš vozio sam našel sam motor baš za tebe,pravi mačo i još k tome je yamaha,trebal bi razmisliti(da se ja vozim sam i da imam lovu ja bi to kupil)
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    dakle to je yamaha v-max 1200,traži tip 8000 eura ali znaš da se to da spustiti.....

    P.S. nemam pojma zakaj su slikice male ali motor ti je u oglasu auti.net.hr



    (Powered by frubar.net)
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    za Drageca Empty Re: za Drageca

    Postaj by mg750ie 13/3/2010, 09:32

    zakaj nekaj takvoga kaj se skoro zadnje po abecedi, kupi nekaj kaj je na početku ili u sredini,
    npr BMW 1200C ili MG Breva, Belagio..., a ove japiće ostavi istočnjacima kaj voliju rižu [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    za Drageca Empty Re: za Drageca

    Postaj by Dragec07 13/3/2010, 23:03

    U najužem izboru ipak bi bio SUZUKI V STROM, ali stvarno još je daleko do neke odluke.

    Maksimalno što mogu u skorije vrijeme je opet skupljati skuteraški staž.

    A nikako neću zaboraviti ni Suzuki Bandit 125SA 1250 cm3
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    za Drageca Empty Re: za Drageca

    Postaj by mg750ie 14/3/2010, 09:01

    izgleda da bu kod šišmiša sve više suzikja[You must be registered and logged in to see this image.] ak Ruda ne ubode Hondu
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    za Drageca Empty Re: za Drageca

    Postaj by sju_rod 14/3/2010, 18:21

    e sad da vam ispričam za hondu; dakle nađemo se mi u Zapruđu i ja sjednem na horneta i odem napravit đir.Prvo dam gas a ono retrovizor me bubne u lakat (otšerafljen valjda ili se i neda stegnuti) drugo,prednji kraj je ko od papira,lagan ko pero,nekaj ne valja definitivno,kad daš gas ko da ga odnese u desno,zadnja guma je 190 pa je vjerovatno poremetil ciklistiku pa u zavoju cijeli motor leluja,jednostavno vozeči taj motor osječal sam se nesigurno.Na kraju ja razmišljam da velim tipu da da još jedno dva soma kuna pa se bumo možda dogovorili a on meni da kolko mu još dam uz skuter,ja ono nemrem vjerovati kaj ovaj priča,velim ja njemu da niš o čemu priča,da je njegov motor na tržišto oko 3 do 3 i 200 ta godina dok je skuter oko 3 i 500 pa kaj da mu onda dam on meni veli da on traži 4 soma i ni lipe dole.Velim ja njemu da može tražiti i deset ali nebu za takav motor dobil niti dva jer nije kak treba.Pitam ja njega; kak možeš iči na prodaju motora a retrovizor ti je odšerafljen,on čkomi nezna kaj bi rekel,reko;stavil si tu ogromnu gumu i sjebo ciklistiku,ja nemam dvadeset godina pa da bum pal na tu foru i da ne nabrajam dalje rega ti sad izlazi i na kraju sjedi ti na moju suzu pa buš videl kaj je motor ,to je mercedes za tvog stojadina,naravno nije htel iči voziti.I na kraju smo se rastali.Znam da me malo jebe taj vrat i da nisam baš u idealnom položaju ali očito mi je trbalo takvo iskustvo da shvatim da imam fantastičan motor kojem ovakvi šrotovi nisu ni do auspuha.Vjerovatno ima i dobrih i ispravnih horneta koji nisu loši motori ali za te novce,sumnjam.Ja sam skoro dal skoro novu Gileru Nexus koja je izuzetno cijenjena na tržištu za sumnjivi hornet koji je uz to i uvoz iz Italije,baš sam glup. I na kraju ; kad vas Boris zajebava da ima najbolji motor na svijetu,vjerujte mu,jer čovac zna kaj govori.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    za Drageca Empty Re: za Drageca

    Postaj by mg750ie 14/3/2010, 20:39

    hvala na plastičnom opisu obilaska Horneta, hvala bogu da si skužil da imaš bebu od motora kod sebe [You must be registered and logged in to see this image.]
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    za Drageca Empty Re: za Drageca

    Postaj by Borris 15/3/2010, 00:57

    Kaj bi se reklo , Rudek je progledal ili mu se vužgalo svetlo...... [You must be registered and logged in to see this image.]

    Sponsored content


    za Drageca Empty Re: za Drageca

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 18:35.